Всеукраїнська школа онлайн

На изображении может находиться: один или несколько человек и текст

Всеукраїнська школа онлайн – це найлегший спосіб для учнів 5-11 класів навчатися дистанційно. Адже вона доступна всім і всюди: у школі, вдома, у дорозі чи навіть за кордоном. 👧👦

Сьогодні ВШО – єдина загальнодержавна платформа для онлайн-навчання школярів. 💻

Пропустили заняття через хворобу чи перебуваєте разом з усім класом на карантині – тепер на платформі http://E-SCHOOL.net.ua можна знайти все за темою. Кожен урок — це комплекс матеріалів: план, відеолекція, короткий конспект з найцікавішими фактами, і навіть тест для самоперевірки.

Учні та учениці завжди можуть перечитати та прослухати інформацію стільки разів, скільки захочуть. 😊

Скористатися сайтом можна і за допомогою смартфона. Доступ буде навіть тоді, коли на рахунку немає коштів. А зовсім скоро доступним для учнів стане і спеціальний додаток ВШО. 📲

Одна з найважливіших переваг ВШО – це мікронавчання. За цією системою учні отримують інформацію невеликими частинами, за допомогою різних методик й завдань, але в підсумку здобувають комплексне знання. Наприклад, 5-7 хвилин відео, конспект, додаткові вправи, а для перевірки засвоєного матеріалу потрібно пройти тест.

Мікронавчання (microlearning) — це доведена ефективна освітня методика для онлайн-середовища. Крім цього, короткі та яскраві формати і зміна видів навчальної діяльності не дають учням нудьгувати!

Телеграм bit.ly/3mEfDvt

Viber bit.ly/3atOM2y