Особливості організації освітнього процесу під час карантину

📌📌📌 ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!📌📌📌

Освітній процес у 2020- 2021 навчальному році буде організовано з дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19) відповідно до постанови МОЗ №50 від 22.08.20.
✅ 1 вересня усі діти йдуть до школи. Перший урок буде проходити у форматі вітальної класної години. (класні керівники на подвір’ї зустрінуть своїх учнів).
✅ З 01.09 школа буде працювати у звичайному режимі, навчальні заняття будуть проводитися в одну зміну за класичним розкладом. Для уникнення скупчення дітей розроблено графік приходу учнів до школи та маршрути руху (передбачено три входи).
❌ У школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
✅ Персоналу проводитимуть обов’язкову термометрію і не допускатимуть до закладу з температурою понад 37.2 С. Водночас для учнів температурний скринінг не буде обов’язковим.
❌ Під час освітнього процесу в умовах карантину вхід до закладу батьків заборонений, крім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю. Вхід до школи учням можливий лише у захисній масці.
✅ На заняттях захисні маски можна не використовувати. Водночас під час пересування приміщеннями закладу носіння масок є обов’язковим (окрім учнів початкової школи). Зміна масок кожні три години. Просимо мати запасні маски! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також має бути пакетик. Для використаних одноразових масок у школі розміщені спеціальні урни.
✅ Вдома батьки проводять регулярний моніторинг стану здоров’я дитини та вимірюють температуру вранці кожного дня. Дітей із ознаками респіраторних захворювань потрібно залишати вдома. Батьки мають пам’ятати про персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
✅ Перед заняттям педагоги будуть опитувати учнів щодо їхнього самопочуття. Тих, у кого буде виявлено симптоми гострих респіраторних захворювань, оперативно направлятимуть до медпрацівника закладу.
❌ Функціонування шкільних питних фонтанчиків на території закладу не дозволяється, тому кожен учень обов’язково повинен мати при собі пляшечку води.
✅ Спілкування педагогічних працівників із батьками буде здійснюватися переважно дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку.
✅ У разі виявлення хоча б однієї дитини з ГРВІ під час освітнього процесу адміністрація буде діяти відповідно до встановленого алгоритму(лист МОНУ №1/9 -490 від 28.08.20 року)
❗❗❗ Освітній заклад готовий до початку нового навчального року в умовах адаптивного карантину.
Сподіваємося на розуміння та співпрацю! 💚💚💚 Бажаємо здоров’я.💐

З повагою до адміністрації школи!