Професійний стандарт вчителя

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «O: освтинауки MIHICTEPCTBO украёни затверджено профстандарт вчителя початкових класв, вчителя 33C0 I вчителя 3 початковой освти реестр професйних стандартв»

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило професійний стандарт за професіями “Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти”, “Вчитель закладу загальної середньої освіти”, “Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)”.

Професійний стандарт вчителя внесено до Реєстру професійних стандартів, його можна переглянути за посиланням bit.ly/3mU5V87.

Професійний стандарт втілює сучасний підхід до визначення переліку та опису загальних і професійних компетентностей вчителя. До загальних компетентностей увійшли громадянська, соціальна, культурна, лідерська та підприємницька.

Документ також містить опис професійних компетентностей вчителя в розподілі за кваліфікаційними категоріями – спеціаліст, спеціаліст другої категорії, спеціаліст першої категорії, спеціаліст вищої категорії.

Докладніше: bit.ly/3nWyi79