Світ в твоїх руках

З метою поширення екологічних знань, бібліотекари школи провели 12 жовтня  з учнями 6-х класів екологічну гру – квест «Світ в твоїх руках».

Під час проведення гри діти відчули себе справжніми екологами та дослідниками. Мали змогу сформувати ціннісне ставлення до природних ресурсів, усвідомити необхідність гармонійного співіснування людини та природи.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу unnamed-1-300x300.jpg

Захід підняв болючу проблему українських міст і сіл – проблему сміття, побутових відходів. Під час гри учні розглянули питання складу та переробки сміття, його впливу на довкілля та здоров’я людей на рівні планети, країни, нашого міста.

З великим захопленням юні екологи взяли участь у вікторинах та конкурсах й продемонстрували свідоме розуміння проблеми. Під час зустрічі організували змагання по розподілу сміття, його сортуванню. Показали свої знання, як дати друге життя непотрібним речам.

Захід мав пізнавальний характер, він допоміг дітям дізнатися про природу щось нове та цікаве, збагнути її таємниці, закликав до дій, що допоможуть зберегти нашу чудову планету життєздатною.