Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників

#stop_sexтинг спільно з Міністерством освіти  інауки України
випустили довідник з онлайн-безпеки для фахівців у сфері освіти – “Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників”!Оскільки в умовах змішаного типу навчання час присутності дитини в мережі Інтернет зростає, як і небезпека зіштовхнутися з різноманітними кіберризиками. А у більшості випадків вчитель є першою людиною, до кого звертається дитина за допомогою.Онлайн-довідник містить загальну інформацію щодо:

🟣 розповсюджених ризиків онлайн (секстинг, сексторшен, онлайн грумінг, кібербулінг, порнографічний контент);

🟣 принципи реагування та особливості діалогів з дитиною, яка стала жертвою протиправних дій онлайн;

🟣 алгоритм для педагогічних працівників та адміністрації закладу освіти у ситуаціях онлайн небезпек, про які їм може бути відомо.

Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників” створені командою освітнього проєкту #stop_sexтинг спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки лідера телеком галузі – компанії Kyivstar, Уповноваженого Президента України з прав дитини Микола Кулеба та соціального проєкту “ДоброPhone”.

Завантажуй довідник за посиланням: https://stop-sexting.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/dovidnyk_dlya_pedagogichnyh_praczivnykiv.pdf#stop_sexтинг#не_ведись