Освітянам радять говорити з учнями та батьками про захист від інфекційних хвороб

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)

Для обговорення захисту від інфекційних хвороб і вакцинації з батьками або у педагогічному колективі освітянам найкраще залучити фахівців-медиків, які відповідатимуть на запитання про щеплення і руйнуватимуть поширені міфи. Про це розказала Тетяна Балтян – лікарка-педіатр, тренерка ЮНІСЕФ, представниця Національної служби здоров’я України під час онлайн-сесії на тему “Імунізація в період пандемії”. Захід відбувся 11 лютого 2021 року, його запис можна переглянути за покликанням https://bit.ly/3dfhTYK.

На сьогодні Міністерство охорони здоров’я України вже розробило Дорожню карту з впровадження вакцини від COVID-19 https://bit.ly/3aeih7Y. Згідно з документом, вакцинація від COVID-19 в Україні буде добровільною, безоплатною і відбуватиметься поетапно. Наразі передбачено, що вакцинувати будуть тільки доросле населення від 18 років.

У Дорожній карті вказано, що вчителі та інші працівники сфери освіти визначені як пріоритетні групи і зможуть отримати вакцину від COVID-19 під час третього етапу.

Докладніше: https://bit.ly/3d8Wh0i