Ми тепер не тільки учні, ми тепер вже читачі

Чи можете ви уявити своє життя без книги? Звісно ні. Бібліотека – це справжнє книжкове місто, а мешканці його – звичайні книги. Тихо в бібліотеці стоять книжки, мовчать. Але тільки візьмеш книжку до рук, розгорнеш її першу сторінку – і починає вона про щось розповідати.

5 та 6 жовтня нашу дружну читацьку родину поповнено новими членами – хлопчики та дівчатка 2-х класів завітали  до шкільної бібліотеки. Бібліотекари ознайомили дітей з бібліотекою, правилами користування та бережливим поводженням з книгою. Діти відвідали всі відділи бібліотеки і, навіть, сховища, заглянули в кожну маленьку шпаринку – адже все таке цікаве, нове і привабливе. З задоволенням вони відповідали на питання вікторини «У казки на гостині», та роздивлялись виставку-вернісаж “Книжкова смакота”. Скільки цікавості і захоплення можна було прочитати в їхніх очах.

Гарний настрій та веселощі панували в бібліотеці протягом всього заходу: діти виявили і активність, і ерудицію. З бадьорим настроєм дітвора покидала привітну книжкову оселю, а бібліотека з радістю чекає нових зустрічей!