Міжнародний день прав людини

                                                                   Мораль і Право, Право і Закон –

                                                                     Рушійні сили для життя людини,

А їх знання надасть нам вірний тон

                                                                У розвиток держави  – України

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини.

З нагоди цієї події у бібліотеці була проведена гра-подорож «Правовий Олімп» з учнями 6-Г класу. Під час подорожі присутні дізналися про історію свята, про свої права та обов’язки. Учні розглядали ситуації впливу насильства на людину та знайшли шляхи їх вирішення, вчилися керуватися своїми емоціями, знаходили засоби уникнення насильства та куди треба звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім’ї, пограли в правову гру «Правовий компас», з задоволенням відповідали на питання бліц-вікторини «Знавці правознавства» та визначили «мозковим штурмом» найголовніші права для однолітків.

У бібліотеці оформлено книжкову виставку-рекомендацію «Твої права -твоя фортеця», яка допоможе розібратися і орієнтуватися у багатоманітному світі правових відносин та не розгубитися у складних ситуаціях, що можуть виникнути у житті.

Отже, від народження всі люди мають певні права, які гарантовані Конституцією і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати, але пам’ятати, що поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини.