«Джунглів мудра таємниця»

Приводом для зустрічі в бібліотеці школи з учнями 4- В класу став ювілей Редьярда Кіплінга – всесвітньовідомого англійського письменника, який відомий, перш за все – своїми творами для дітей. Його чудові казки належать до тих книжок, які ми читаємо у дитинстві, а потім, став дорослими, читаємо своїм дітям.

    Цікава та захоплююча літературна подорож «Казкові джунглі Кіплінга» перенесла учнів у загадковий і таємничий світ екзотичної країни.

    Діти залюбки  згадували казки Кіплінга, його персонажі: хороброго і допитливого Мауглі, відданого і незграбного Балу, мудру Багіру і багато інших, ділились враженнями про прочитане. Особливо зацікавили учнів різноманітні вікторини «Запитання з пальмового листя», «Таємниці кокосового горіха», «Точно в ціль» та конкурс пантоміми «Впізнай героя». Діти влучно давали відповіді, адже казки улюбленого казкаря читали всі.

    Завдяки виданнями Кіплінга діти зробили висновки, що джунглі вчать розуміти кожну живу істоту, визнавати за нею право бути по-справжньому вільною, обирати свій шлях.

    З цікавістю юні читачі знайомилися з іншими виданнями Кіплінга, представленими на книжково-ілюстративній виставці-бенефісі «Мандрівник. Письменник. Чарівник».