День Збройних Сил України

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.
    День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Учителі фізичного виховання Михайло  Карпюк та предмету «Захист України» Олег Приштрома    03 грудня  провелиособистісно-командні змаганняміж  юнаками 9- 11 класів.

 Це фізкультурно-спортивне свято було приурочене до Дня ЗСУ, щоб позмагатися в силі спритності, кмітливості, винахідливості, щоб прищеплювати прагнення до занять фізкультурою і, звичайно, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння. 

На початку педагог – організатор Гречана О.А. розповіла про свято та всі разом виконали Гімн України. У першому конкурсі «Підтягування» І місце посів – Рубан Олександр (11-А), у другому «Розбір та збір автомата»- Семочко Анатолій (9-Б), Тиркало Дмитро (11-А), у третьому «Стрільба» – Гридасов Гліб (9-А),  у четвертому «Одягання протигаза» – Дорофеєв Павло (9-А), Кобрєсєв Матвій (9-В) та «Перетягування каната» – Кобрєсєв Матвій (9-В).

За підсумками всіх змагань ІІІ місце – 9-А клас, ІІ місце – 9-В клас, І місце – 11 клас. В особистому заліку  ІІІ місце – Тиркало Дмитро (11-А), ІІ місце – Карапетян Самвел (10-А), І місце – Кобрєсєв Матвій (9-В).

Дорогі захисники, наші любі хлопці та дівчата!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Бажаємо козацької мужності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили!